Görüntüleme ve Röntgen

Görüntüleme ve Röntgen

Teşhis edilmesi zor vakalarda, çıplak gözle görülmekte zorluk çeken olgu ve vakalarda, gebelik teşhisi, kırık ve yumuşak doku zedelenmelerinde, tümör olgularında, abdomen muayenesinde, böbrek ultrason muayenesinde yardımcı cihazlardan faydalanarak doğru teşhise gitmeyi amaçlayan Avcılar Lima Veteriner Kliniği bir vizyona sahiptir.
Görüntüleme ve Dijital Röntgen Hizmetleri
Teşhis edilmesi zor vakalarda, çıplak gözle görülmekte zorluk çeken olgu ve vakalarda, gebelik teşhisi, kırık ve yumuşak doku zedelenmelerinde, tümör olgularında, abdomen muayenesinde, böbrek ultrason muayenesinde yardımcı cihazlardan faydalanarak doğru teşhise gitmeyi amaçlayan Avcılar Lima Veteriner Kliniği bir vizyona sahiptir. Sizlere 7/24 Acil Veteriner Kliniği olarak bu imkanları sizlere sunmaktadır.

I. CR: Yüksekten düşme, Trafik kazası, Öksürük, Burun akıntısı, Bağırsak enfeksiyonları, Yabancı cisim yutma vb. durumlarda vücudun içindeki yapıların daha detaylı görüntülenmesi için kullanılan teşhis yöntemidir. Kliniğimizde kullanılar cihaz daha net görüntü ve daha az radyasyon yayma özelliğine sahiptir. (Bkz.: https://www.fujifilm.eu/tr/urunler/medikal-sistemler/dijital-radyografi)

II. USG: Gebelik, tümöral yapılar, yabancı cisim vb. durumların teşhisi için kullanılan tetkik yöntemidir. Aynı zamanda; karaciğeri, dalak, safra kesesi, böbrek gibi iç organların incelenmesinde kullanılır. (https://www.mindray.com/tr/product/DP-2200_GI.html)

III. Video Otoskop: Kulakta akıntı, kaşıntı vb. durumlarda; Kulak membranı ve kulak yolunu cihaz yardımıyla kamera görüntüleri alarak doğru teşhis için kullanılan ideal yöntemdir. (Bkz.: https://fireflyglobal.com/video-otoscope-de550/)
Görüntüleme ve Röntgen
Görüntüleme ve Röntgen
SOSYAL MEDYA

LİMA VETERİNER KLİNİĞİ
Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:120/E Avcılar - İstanbul / TÜRKİYE
0541 733 3435 - [email protected]

Görüntüleme ve Röntgen