KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

LİMA VETERİNER KLİNİĞİ

Misyonumuz,
2015 yılından bu yana Avcılar’da faaliyet göstermekte olan Lima Veteriner Kliniği, öncelikle “HAYVANA SAYGININ BAŞLADIĞI YER” olmayı kendine ilke edinmiştir. Çalışan kadrosu, modern ve teknolojik koşullarıyla bu felsefesini istisnasız korumayı başarmıştır..

Kliniğimiz; ultrason, hemogram, biyokimya, röntgen (CR), yoğun bakım ünitesi gibi bir çok alanda minik dostlarımıza kapılarını açmaktadır. Bu cihazlar ve uzman kadromuzla bize teslim ettiğiniz canlıların sağlık ve refahını korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmenin gururunu yaşamaktayız. Ayrıca minik dostlarımıza sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Avcılar’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Dahiliye bölümünde uzman danışman hizmetiyle de Lima Veteriner Kliniği farkındalığını yaratmıştır.

Vizyonumuz,
Lima Veteriner Kliniği, vermekte olduğu hizmetlerle yalnızca Avcılar’da değil, tüm İstanbul ve çevrelerinde de adından söz ettirmeyi ilk hedefi olarak belirlemiştir. Her zaman bilimi ve teknolojiyi referans alarak büyümek, üretmek, gelişmek ve kurumsallaşmak önceliklerimiz arasındadır. Diğer dünya ülkelerindeki hayvan tedavi ve tanı yöntemlerini de takip ederek güncel ve doğru bilgileri öğrenerek uygulamaya çalışmaktayız.

7/24 hizmet anlayışıyla hayvanseverlere her zaman kapılarımızın açık olduğunu vurgulayarak, değerli dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz…

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler
Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi
Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Veteriner Hekim Andı
Veteriner Hekim Andı'nın tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA

LİMA VETERİNER KLİNİĞİ
Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:120/E Avcılar - İstanbul / TÜRKİYE
0541 733 3435 - [email protected]